Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


2 posters

    Sper ca am nimerit la rubrica buna

    avatar
    Boro
    Guest


    Sper ca am nimerit la rubrica buna Empty Sper ca am nimerit la rubrica buna

    Post  Boro Tue Dec 01, 2009 8:45 pm

    Prenume : Dante
    Oras : Bacau
    Nume Caracter : Dante
    rasa : human
    factiune : Alianta
    meserii : alch/herb
    Clasa : war
    Level : 80
    hobby : diverse jocuri.
    clasa preferata : cred ca war
    Mod de joc : cit mai placut
    Intr-adevar sunt acelasi char care a fost dat afara acum ceva timp.
    Initial am simtit o oarecare relaxare,recunosc, cind am constatat ca nu mai sunt in aceasta comunitate ptr ca am avut senzatia ca unii din jucatori au depasit faza de "joc de placere" si au ajuns la cea de "joc ptr ca nu pot fara" -chestie care poate fi molipsitoare-lucru care de fapt nu ma (n-ar trebui sa ma ) intereseaza.Cred ca jocul este,daca pot spune ,unul social si asta face ca placerea sa fie mai mare atunci cind faci parte dintr-o comunitate puternica cu multi jucatori de nivel mare ,unde se pot organiza actiuni comune.
    Acesta este defapt scopul acestei cereri.
    Promit sa :
    -joc strict de placere (desigur progresind ca si performanta)
    -particip la toate evenimentele comune-evitind cele cu jucatori ptr care wow s-a transformat intr-un viciu ( si nu o metoda de relaxare)-asta ptr a nu-i deranja, desigur-
    Ca si calitati pot enumera:
    -mult timp la dispozitie
    -rezistenta mare la injuraturi-sunt printre cei care au facut armata-
    -dorinta sincera de relaxare,distractie si o forma normala de umor
    -imi place jocul

    Ms ptr posibilitate.
    PS.As fi scris mai de mult asta dar nu mai gaseam adresa
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    Sper ca am nimerit la rubrica buna Empty Cerere Acceptata

    Post  Ash Wed Dec 02, 2009 12:05 am

    faina faza cu armata Razz . Am tinut sa precizez si atunci tie , si probabil si decazut ti-a spus , ca persoana in cauza care ti-a dat kick a regretat si el de asemenea , plus , ca nu era un motiv temeinic , si 2 , faci parte din putinii oameni rationali pe care ii avem si ii putem numi prieteni virtuali. In numele guildei si al meu desigur , iti urez bun venit , si tind sa cred ca toate lucrurile care s-au intamplat da o palma moralitatii unora care fac abuz de putere neinformand pe nimeni ce are in gand , minus o doza de "realism" la un joc care interactionezi cu oameni nu cu animale.

    Inca o data bun venit.
    Lelee
    Lelee


    Posts : 42
    Join date : 2009-11-12
    Age : 34
    Location : timisoara

    Sper ca am nimerit la rubrica buna Empty Re: Sper ca am nimerit la rubrica buna

    Post  Lelee Wed Dec 02, 2009 9:18 pm

    Iti urez si eu bun venit inapoi in guilda ca nu cred k eram pe faza knd ai intrat din nou sa iti spun atunci.

    Sponsored content


    Sper ca am nimerit la rubrica buna Empty Re: Sper ca am nimerit la rubrica buna

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:55 am