Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


2 posters

    As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix.

    avatar
    Adrianoe
    Guest


    As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix. Empty As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix.

    Post  Adrianoe Wed Dec 09, 2009 10:45 pm

    Prenume : Adrian
    Oraș : Cluj-Napoca
    Vârsta : 16 ani
    Nume Caracter : Terion
    Rasa : Human
    Facțiune : Alianță
    Meserii : Blacksmithing / Mining
    Clasa : Paladin
    Level : 80, în dezvoltare
    Hobby : World of Warcraft, Pictura
    Clasa Preferată : Druid
    Mod de joc : PvE
    Motiv : As dori sa fac parte dintr-o guilda in care sa ne ajutam reciproc, sa facem raiduri daily heroics, si sa cunosc oameni care au experienta si stiu ce ii asteapta si care stiu cum sa exploateze la maxim caracterele cand este nevoie.

    Multumesc mult!

    Cu mare respect,
    Adrian
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix. Empty Re: As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix.

    Post  Ash Fri Dec 11, 2009 8:19 pm

    Imi e greu sa iau o decizie in cazul tau . Nimeni din guilda nu te cunoaste , punctul 2 esti paladin si avem o gramada , dar cu toate astea , poti vorbi civilizat. Daca intr-adevar esti okay , vei fi bine venit. Preiau cererea ta , precum pt o perioada de test , si las thread`ul deschis pt. posibile probleme la adresa ta. Eu sper sa nu. Anyway , toate cele bune , da`mi un wisper in game pe Ash sau Criss , sa o facem oficiala. Pastrati thread`ul deschis , pt a urma comentarii in cazul a unor probleme. Multumesc.
    vedeta
    vedeta


    Posts : 57
    Join date : 2009-11-11
    Location : Tara Mortilor

    As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix. Empty Re: As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix.

    Post  vedeta Fri Dec 11, 2009 10:58 pm

    El e vechiul Deleted care ma ajutat pe mn la lvling , Smile este destul de cuminte intelegator si de treaba nu stiu cum sta cu pvp pt ca noi(phoenix)cu asta ne ocupam mai mult dar o sa vedem cat de bn te integrezi printre noi Smile
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix. Empty Re: As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix.

    Post  Ash Sat Dec 12, 2009 1:08 pm

    well , nu e guilda de "vedete" fara referire la nicku tau vedeto , e guilda in special de prieteni. Daca se integreaza teamului , e binevenit. Wisp me in game for inv.

    Sponsored content


    As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix. Empty Re: As dori sa fac parte din renumita guilda Phoenix.

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 9:41 am