Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


4 posters

    aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum)

    Nyph3r
    Nyph3r


    Posts : 46
    Join date : 2009-11-11
    Location : Nek'Na'Duk City/ Za'Ha'Doom Planet

    aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum) Empty aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum)

    Post  Nyph3r Tue Nov 17, 2009 9:47 pm

    Prenume : Radu
    Oras : Rm. Vâlcea
    Varsta : 19 ani
    Nume Caracter : Raek
    Rasa : Human
    Factiune : Alianta
    Meserii : Blacksmithing / Miner.
    Clasa : Paladin
    Level : 80
    Hobby : PC Games, dating Nya.
    Clasa Preferata : Paladin.
    Mod de joc : Chill.
    Motiv : Guilda voastra = locul de meeting al prietenilor mei virtuali. ( ex )
    Cunostinta in guilda noastra care ar putea garanta pentru tine ? OFC : Nya, Mdfkr, Decazut.
    Sloth
    Sloth


    Posts : 37
    Join date : 2009-11-11
    Age : 34
    Location : Bucuresti

    aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum) Empty Re: aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum)

    Post  Sloth Tue Nov 17, 2009 9:50 pm

    can i say this: ACCEPTED? sper sa nu se supere ash, dar il stiu si eu pe Raek am facut cateva heroics cu el foarte okay tipu:P
    Vlad
    Vlad


    Posts : 66
    Join date : 2009-11-10
    Age : 36
    Location : Bucuresti/Ploiesti

    aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum) Empty Re: aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum)

    Post  Vlad Tue Nov 17, 2009 9:55 pm

    Si eu il sustin Smile.
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum) Empty Re: aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum)

    Post  Ash Tue Nov 17, 2009 10:04 pm

    orice user care nu are aici un user , poate posta la sectia Recruitting. Deci putea face chiar si el , fara sa aibe user , era un cont de guest , special pt ei .

    Da , cererea este acceptata , sa-mi dea wisp cineva cand e on`line Raek ca sa`i dau invite in guilda. Felicitari.

    Sponsored content


    aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum) Empty Re: aplicatie: de la Raek (intrucat nu poate intra pe forum)

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 2:45 pm