Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


2 posters

    Cerere inscriere in guilda

    avatar
    NoNameXx
    Guest


    Cerere inscriere in guilda Empty Cerere inscriere in guilda

    Post  NoNameXx Mon Nov 23, 2009 1:57 pm

    Prenume: Andrei
    Oras: Timisoara
    Varsta: 20 ani
    Nume Caracter: Kittyy(numele lu pisicutza mea)
    rasa: Human
    factiune: Alianta
    meserii: Inscription,Enchanting
    Clasa: Paladin
    Level: 80
    hobby: pc games,pescuit
    clasa preferata: Human(pt raciala imba)
    Mod de joc: PvE(30%), PvP(70%)
    Motiv: Doresc sa fac parte dintro guilda puternica in care sa se faca atat raiduri cat si sa fie un spirit puternic de cooperare si intelegere si sper sa fim ca o mica familie organizata Smile
    Pink
    Pink


    Posts : 14
    Join date : 2009-11-15
    Age : 36
    Location : Brasov

    Cerere inscriere in guilda Empty Hmm ..

    Post  Pink Tue Nov 24, 2009 10:10 pm

    scratch Nu este ca am ceva personal cu tine doar ca m-au deranjat o serie de lucruri . Timp de 2 zile am facut heroice cu Kitty , in principu este ok , are dorinta sa faca instante , sa-si achizitioneze iteme dar faptul ca dadea need, la absolut orice item din aceste heroice , m-a cam deranjat (pe motiv ca are enchanting , ok dar toti avem nevoie de iteme nu?) , apoi atitudinea lui este usor suparatoare daca nu faci ce-ti spune ii sare tzandara instant am fost de fata cand a dat kick unor oameni pe motiv ca acestia nu respectau ce zicea si ca indrazneau sa zica de ce da need la toate itemele .Cu o impresie usor amara m-a lasat acest personaj dar lol! as i said - nu am nimic cu tine, i'm just placing some minor facts on the table about you ..
    P.S daca nu ma insel a dat kick chiar unui guild member dintr'o instanta . scratch
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    Cerere inscriere in guilda Empty Re: Cerere inscriere in guilda

    Post  Ash Tue Nov 24, 2009 10:17 pm

    sry , cerere respinsa. Ms Pink de info. :>
    avatar
    NoName
    Guest


    Cerere inscriere in guilda Empty Soo not true

    Post  NoName Tue Nov 24, 2009 10:56 pm

    Pink, in primul rand vam intrebat daca pot sa iau eu itamele care nu va trebuiesc, pentru meserie... totule a fost ok ... pana cand a aparut fat frumos Cool (your boyfrend) care by the way are o gura "cam mare" affraid si o inceput cu vrajeala ca de ce dau need ... ia mexplicat de ce, nu ia convenit .. a continuat sa ma jigneasca, apai scuzama dar nu stau sa inghit rahatu altora (scuzatimi limbajul)
    chiar team respectat in joc dar dupa acest post facut de tine ... numai am ce zice chiar nu ma asteptam ... daca nu era pretenu tau la mijloc is sigur ca nici macar nu faceai acest post ... poate chiar el lo facut de pe contu tau ... ce mai conteaza..
    A... si faza cu kicku ala la 1 member din guilda mea e total aiurea ... nu era cu mine in guilda te asigur.... asa ca laso mai usor cu minciunicile :*
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    Cerere inscriere in guilda Empty Re: Cerere inscriere in guilda

    Post  Ash Tue Nov 24, 2009 11:00 pm

    Topic Closed.

    Sponsored content


    Cerere inscriere in guilda Empty Re: Cerere inscriere in guilda

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 5:49 pm