Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


3 posters

    Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Pitbull_dog
    Pitbull_dog


    Posts : 24
    Join date : 2009-11-14
    Age : 35
    Location : Timisoara / deta / iasi uneori :D

    Cerere de reinscriere...damn i hate this :)) Empty Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Post  Pitbull_dog Tue Dec 08, 2009 9:48 pm

    Nume:Catalin
    Localitate:timisoara
    varsta:20
    Nume caracter:Pitbull/Pitbul/Pity
    Rasa:human male/human girl/ne
    factiune:A
    Meseri:nam stiti bn betzivan de meserie imi plac femeile si nah mai joc wow
    Clasa:Dk/Priest/rog
    Lvl:80/80/80
    Hobby:bere/comp/wow/muzica rock house/femei/disco/club.
    Clasele preferate:druid si rogue
    Mod de joc:pve sa iau itamele altora care au nevoie de ele si eu nam dar nah Smile)
    Pvp:eh is nab aici dar nah mere akuma vine vacanta am concediu si vacanta de la faculta 3 saptamani ma bag si eu la arena sa ma imbrac Very Happy
    Motiv:pai motivul.....k va stiu cat de cat chit k fac uneori urat cand sunt beat Very Happy(asta nui scz pt ce am facut cand am fost beat k inca sunt de parere k ala care am simtit eu k nu are nici un drept sami dea mute a facuto....dak o facea redd sau ash sau bloody danila eyes sau oricare altu nu ma enervam intelegeam dar nah fie)
    Cunostiinta in guild care ar putea garanta pt mine:
    lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Decazut!
    asa dak ii raspuns pozitiv eu is la camin akuma mai beat asa dar calm Very Happy cand ajung akas postati cu cn sa vb sa ma bage si cam atat...(please make a flame out of this)
    Pitbull_dog
    Pitbull_dog


    Posts : 24
    Join date : 2009-11-14
    Age : 35
    Location : Timisoara / deta / iasi uneori :D

    Cerere de reinscriere...damn i hate this :)) Empty Re: Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Post  Pitbull_dog Tue Dec 08, 2009 10:13 pm

    PS:mai cva decazut o mica afacere dak intru back fami o favoare si dami ignore.. k sa nu vezi cand intru beat sa-mi dai mute k dak imi da altu ma linistesc eu k ii stiu demult si nah inteleg dar nu u k fac urat si ii mai bn pt toti .
    Vlad
    Vlad


    Posts : 66
    Join date : 2009-11-10
    Age : 36
    Location : Bucuresti/Ploiesti

    Cerere de reinscriere...damn i hate this :)) Empty Re: Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Post  Vlad Tue Dec 08, 2009 11:17 pm

    https://phoenix.forumtwilight.com/about-f1/guild-rules-t1.htm

    4. Nu injurati pe Guilda , e cel mai urat lucru cu putinta sa vad prostii fara jena , injuraturi si lucruri de duzina scrise pe Guild chat. Exista un rank "MUTU" nu , nu vei fi vedeta la Fiorentina , vei fi chiar MUT pe Guilda.


    Nu te trec la ignore, dar voi proceda la fel daca se repeta incidentul. Mute pana te calmezi, atata timp cat rank-ul meu e superior. Nu ma intereseaza ca ai intrat ieri in guild sau acu 10 ani Smile. Anyway, welcome back din partea, nu mai iesi aiurea din guild si nu mai intra beat in joc Laughing.
    Pitbull_dog
    Pitbull_dog


    Posts : 24
    Join date : 2009-11-14
    Age : 35
    Location : Timisoara / deta / iasi uneori :D

    Cerere de reinscriere...damn i hate this :)) Empty Re: Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Post  Pitbull_dog Wed Dec 09, 2009 12:33 am

    in primu rand nam citit regulile k nu am avut timp si lucrez si scoala intr in wow si aici rar cand pot kill me k nu leam citit ..atacama k nu imi dau silinta dar uneori chiar nu ai timp si nu poti renunta la real life cand ai de lucru si trebe sa inveti cate 4 ore pe zi ai 22 de ani dua cate vad akol si ma gandesc k si u esti la facultate si trb sa inveti si stii ce inseamna sa apreciezi timpul liber chit k sunt numa 2 zile la 10-12 zile si incerc sa le combin cu wow sa imi imbrac si eu charu k ma gandesc k in vacanta o sa am timp si sa nui fiu pielea P. dar si sa ma distrez cu prieteni cat pot si ma mai imbat odata la 2 saptamani cand pot...si nu am ce face dak vin bat akas si intru in wow asta este si k am injurat mare branza eram beat mai vazut vreodata treaz sa injur sau sa ma iau de careva??? nu cred.dar iti zic cva k nuti pasa dak sunt de 1 zi sau de 10 in guild k u ai rank mai mare???doamne ?? u te auzi? intrebare...pt tine si pt guild...prima decazut omu cine erai u pe abc? cine erai u pe echo?si dak nu este raspuns la primele 2 intrebari atunci va intreb rankul se da la ala care joaca mai multi k alti care chiar nau c um sa intre zilnic?culmea cand eram si eu la liceu intram zilnic aveam rank aveam prieteni de cand nu mai pot intra k nah nu imi dau demisia de la lucru pt wow nu renunt la facultate pt wow dar culmea cei din wow prefera obsedatii care joaca 24 din 24 si atunci dak toti ani astea care am jucat cu voi wow k de exemplu elunnes de cand eram eu un kkt de paladi si el un ne druid in kkt ala de zul farak pe 1.12.1 si nah de cand va stiu pe fiecare..reddline cand eram mic el era un gay de blood elf la horda mai demult nush pe ce lvl si akuma am print cand am luat disconect si charu lu reddy zici k intra cu pola intrun mob Smile) asta pe echo cred k era nu mai stiu...cand eram toti gramada la horda si reddy nu voia sa faca deloc pvp Very Happy k nah era fire si juca pe instant pyro :Dsi toate prostiile astea danila era alianta si ma enerva k eram drud pe balance si ma spargea cand ma prindea pe akol si neam inteles c um neam inteles atata timp...etc etc toate prostiile pe care leam fcaut mai demult...pana la urma decazut are rank mai mare tot el imi da mute si tot el are dreptate atunci stiti cva imi bag p si imi retrag cererea k nu are rost dak wow se joaca doar intre cei care pot juca zilnic si restu se uita imediat.cred k ma bag la H macar akol am pe unu din camera de la camin sincer sa fiu atat imi trebe un om cu care sa pot jua si ma intelege...k nah nu eu (deplin constient) am vrut sa fa ce am facut cand am fost beat dar imi pare bn k am facuto 1 lucru imi pare rau dar nul zic Very Happy bye bye criss dai delete la asta si lock sau ce vrei k nui mai vad rostul
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    Cerere de reinscriere...damn i hate this :)) Empty Re: Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Post  Ash Wed Dec 09, 2009 1:08 am

    exista un rank pt cazuri speciale , in special ale lu pitbul , cand o ia razna ( bea ) si nu mai poate fi controlat. Exista rankul Mutu Smile

    anyway nush cine ti-a dat kick sau cine stie ce ai spus si ce ai facut , probabil ai meritat , dar recomand tuturor ca , atunci cand nu e beat e super de treaba , doar ca alcoolul bata`l vina , schimba omul. Recomand rankul cand se va repeta la fel , Aka rank Mutu , ca poate ii place si fotbalul , si altceva , bine ai revenit in guilda . Da`mi un wisp pe Criss in game , sa te reinvit. See ya

    Sponsored content


    Cerere de reinscriere...damn i hate this :)) Empty Re: Cerere de reinscriere...damn i hate this :))

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 10:38 am