Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


    O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda

    avatar
    The13Rat
    Guest


    O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda Empty O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda

    Post  The13Rat Wed Dec 09, 2009 9:28 pm

    Prenume: Andrei;
    Oras: Turda, jud Cluj;
    Varsta: 20 ani;
    Nume Character: Sweetys;
    Rasa: Draenei;
    Factiune: Alianta;
    Meserii: JewelCrafting, Blacksmithing;
    Clasa: Paladin (Sweetys), Druid (Shandotherad - We Kill Bunnies);
    Level: 80;
    Hobby: Gaming, Musica, Filme;
    Clasa Preferata: Druid;
    Mod de Joc: PvE, putin PvP;
    Motiv: Dupa recente intimplari neplacute care m-au lasat cu un gust amar in gat, doresc sa fac parte dintro guilda organizata cu tovarasi prietenosi si cu simtzul umorului, oameni care stiu sa ajute si pe altul nu ci propriul interes.
    Doresc un viitor ca si un Prot Paly si dupa spusele prietenului meu, si membru al guildei voastre, Eyes cred ca acesta este locul potrivit.

    Respect,
    Sweetys (The13Rat)
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda Empty Re: O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda

    Post  Ash Wed Dec 09, 2009 9:45 pm

    Iti recomand ca charu nr.2 ( Shandotherad ) din guilda "We Kill Bunnies" sau cum ii zice sa il bagi tot la noi. Astept un reply de la tine sa stiu ce fel de raspuns iti dau . Ms anticipat.
    avatar
    The13Rat
    Guest


    O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda Empty Re: O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda

    Post  The13Rat Wed Dec 09, 2009 10:18 pm

    Cu Shando am o anumita reputatzie in guilda si nu sunt pregatit sa o parasesc.
    Verdictul meu final ar fi dak avetzi nevoie de un paly prot voi veni cu cea mai mare placere si credema nu ma supar deloc dak nu o acceptzi pe Sweetys Very Happy
    No Harm Done.
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda Empty Re: O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda

    Post  Ash Wed Dec 09, 2009 10:52 pm

    no harm done atunci. Cerere respinsa , imi pare rau dar nu prea acceptam jumatati de masura cand vine vorba de 2 charuri.
    Poate pe viitor cand se vor deschide invitatiile , si nu vor mai fi pe baza de cerere. Multumim anyway ca ai postat.

    Sponsored content


    O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda Empty Re: O Cerere Pentru Inscrierea In Guilda

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 11:51 am