Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


+2
Miraes
Ash
6 posters

    inscriere in guild

    avatar
    Ash dami
    Guest


    inscriere in guild Empty inscriere in guild

    Post  Ash dami Sat Dec 12, 2009 1:14 pm

    Prenume : Iulian
    Oras : Mioveni
    Varsta : 16 ani si ceva
    Nume Caracter : Littleshady
    rasa : human
    factiune : Alianta
    meserii : enchant / Mining
    Clasa : Littleshady
    Level : 80
    hobby : muzica , filmele, basket si altele
    clasa preferata : Warrior
    Mod de joc : PVP , ocazional PVE
    Motiv : As dori sa fac parte dintr-un grup in care sa pot face instante daily heroics , si bg-uri cu guilda. ( ceva de genu)
    Cunostinta in guilda noastra care ar putea garanta pentru tine ? : Eve, Ash si altii cred
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Ash Sat Dec 12, 2009 1:16 pm

    well vom vedea cum va fii . Sti cum e , nu e greu sa intri , e greu sa ramai Smile wisp me in game for inv. See ya
    Miraes
    Miraes


    Posts : 6
    Join date : 2009-12-10

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Miraes Sat Dec 12, 2009 1:33 pm

    Aici pot scrie dacă nu sunt de-acord cu invitarea lui?

    Că nenea Littleshady a fost prin multe guilde, si nu a fost dat afară pe degeaba. Suntem mulți care știm ce fel de om e, și sincer nu vreau să se repete istoria în guilda Phoenix.

    Nu m-ar mira dacă ar da need roll la toate itemele care vede că nu sunt cu roșu, chiar dacă el are gear...
    Vlad
    Vlad


    Posts : 66
    Join date : 2009-11-10
    Age : 36
    Location : Bucuresti/Ploiesti

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Vlad Sat Dec 12, 2009 2:58 pm

    Nu se accepta ninja in guild. In general, care face d-astea, zboara. Alti scheleti mai are domnul in debara, sau doar setea de item-uri? Smile
    Miraes
    Miraes


    Posts : 6
    Join date : 2009-12-10

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Miraes Sat Dec 12, 2009 3:45 pm

    Pe lângă înjurături pe motive banale?

    Hmm... aș putea zice că nu știe ce înseamnă să ajute pe cineva. Dacă nu e în profit propriu, atunci zice direct pa. El caută o guildă unde să îl ajute toată lumea dar el să n-ajute pe nimeni
    Sloth
    Sloth


    Posts : 37
    Join date : 2009-11-11
    Age : 34
    Location : Bucuresti

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Sloth Sat Dec 12, 2009 4:59 pm

    nici eu nu sunt de accord sa vina littleshady in guild, motivul meu precedent: E cam noob! Si asta corelat cu faptul ca a facut ninja=> No...Clara, sa ma mai consulti si pe mine from time to time cand vine vorba de cei pe care ii aduci in guild.
    Pink
    Pink


    Posts : 14
    Join date : 2009-11-15
    Age : 36
    Location : Brasov

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Pink Sat Dec 12, 2009 6:17 pm

    Sa mai vorbim si de faptul ca are o atitudine de spart borcane ? =/ Am vorbit 3 fraze cu el odata si deja imi venea sa o iau la fuga la cat negativism, egocentrism , indiferenta si cu siguranta lack of will to comunicate emana =/ lol!
    Dar of course poate ca acum daca este in guilda se mai schimba si el putin ...hehe no offense there buddy .. scratch
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Ash Sat Dec 12, 2009 6:33 pm

    Iti dai eu consultare , cand vei avea rezervata macar o ora , si aia anume cand o sa stiu si in ce zi este aceea ora. Well , tinand cont de toate lucrurile zise , las postul deschis . In caz ca o singura abatere , lucru care nu-si are locul pt guilda noastra , domnul cu pricina ne va parasi cu siguranta cum a parasit si alte guilde. Oricum ar fi , tin sa merg pe premiza de nevinovatie pana se intampla . Oricum de subliniat faptul , ca niciodata cel putin la rankul actual , nu va fi master looter , ceea ce scenariul cu ninja se va exclude. Astept posturi in legatura cu ce a facut AICI , si nu pe unde a FOST. Pana atunci treceti peste , daca adevarul este la voi , sunt sigura ca , cu timpul ce va urma isi va arata arama pe fata. Mersi si toate cele bune. Puteti zice ca sunt in Spiritul Craciunului , am inghitit eu marmote in guilda , inghit si "nevinovati" pana la proba contrarie. Make love nor pve Smile

    Astept posturi explicite cu problema in cauza. Mersi.
    Rueowyn
    Rueowyn


    Posts : 14
    Join date : 2009-11-18
    Age : 36
    Location : Dalaran-all my mages' hometown :D

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Rueowyn Sun Dec 13, 2009 4:12 pm

    Da, inteleg acum ca domnul 'shady' e in perioada de proba, dar nici eu nu sunt de acord cu prezenta sa in guilda. Daca mi se permite a-mi spune parerea Smile, cu mine a fost de multe ori nesimtit, si pana de curand in lista mea de ignore(removed din cauza unui bug - bug care ma face sa vad tot ce adreseaza si imi adreseaza-el fiind in tot acest timp pe ignore)... Copil laudaros, nesimtit, noob si rautacios. Parerea mea si se pare a multor altor colegi mai vechi de guild.
    In fine, sincer, nu stiu ce-i doresc. Insa pentru binele lui in micuta noastra comunitate, il sfatuiesc sa termine cu ninja si cu atitudinea de maidan. Ca aici nu se joaca fotbal cu sticla, aici sunt niste oameni care incearca sa construiasca ceva frumos.
    Cu sinceritate, Maria. Si Andrei.
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Ash Thu Dec 31, 2009 1:22 pm

    A trecut furtuna. Dl Shady nu a rezistat prea mult , si a dat leave guild . Ii uram succes unde e si toate cele bune. La multi ani si numai bine. Topic Closed !

    Sponsored content


    inscriere in guild Empty Re: inscriere in guild

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:33 am