Phoenix

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The phoenix hope, can wing her way through the desert skies, and still defying fortune's spite; revive from ashes and rise.


4 posters

    Cerere Inscriere in Guild

    avatar
    Petkw
    Guest


    Cerere Inscriere in Guild Empty Cerere Inscriere in Guild

    Post  Petkw Mon Dec 21, 2009 12:04 pm

    Prenume : Ptkw
    Oras : Pitesti
    Varsta : 18 ani
    Nume Caracter : Petkw/Ptkw/Release
    rasa : Draenei/N-Elf/Human
    factiune : Alianta
    meserii : Mining/Jewelcrafting/Skinning/Enchanting
    Clasa : DK (Petkw)/ Hunter (ptkw) / Paladin (Release)
    Level : 80
    hobby : Chillout music / weed / basketball !
    clasa preferata : Hunter
    Mod de joc : Pvp / pve
    Motiv : Caut o grupare de oameni cat de cat skilled in pvp si pve care sa aiba habar cu ce se mananca jocul asta si care sunt organizati.
    Cunostinta in guilda noastra care ar putea garanta pentru tine ? : Wtf? sa garanteze ca ce? credeti ca intru in guilda sa va dau ninja in gb? ma rog...joc aici de 4 ani probabil o sa gasiti voi pe cineva care sa garanteze pentru mine daca asta e asa e important Smile Peace !
    Sloth
    Sloth


    Posts : 37
    Join date : 2009-11-11
    Age : 34
    Location : Bucuresti

    Cerere Inscriere in Guild Empty Re: Cerere Inscriere in Guild

    Post  Sloth Mon Dec 21, 2009 12:47 pm

    prenumele tau e ptkw?Smile
    vedeta
    vedeta


    Posts : 57
    Join date : 2009-11-11
    Location : Tara Mortilor

    Cerere Inscriere in Guild Empty Re: Cerere Inscriere in Guild

    Post  vedeta Mon Dec 21, 2009 5:22 pm

    Wtf Neutral ce prenume e asta ? defapt cum se citeste ?Neutral
    Drmoreau
    Drmoreau


    Posts : 26
    Join date : 2009-11-11
    Age : 34
    Location : Galati

    Cerere Inscriere in Guild Empty Re: Cerere Inscriere in Guild

    Post  Drmoreau Mon Dec 21, 2009 6:17 pm

    Eu il cunosc de cand jucam cu Drcrazy acu 3 ani la alianta Very Happy e ok tipu ..
    avatar
    Petkw
    Guest


    Cerere Inscriere in Guild Empty Re: Cerere Inscriere in Guild

    Post  Petkw Mon Dec 21, 2009 7:54 pm

    Well prenumele meu nu e ptkw...dar asa ma striga toata lumea ptkw/pet/petcov (petcov fiind numele meu)...
    Ash
    Ash
    Admin


    Posts : 96
    Join date : 2009-11-10
    Age : 38
    Location : Near Danube

    Cerere Inscriere in Guild Empty Re: Cerere Inscriere in Guild

    Post  Ash Mon Dec 21, 2009 9:09 pm

    oks , hai sa iti descriu , cum si de ce intreb unele lucruri .

    raspunsul care ti`l dau e pt afirmatia ta " Wtf? sa garanteze ca ce? credeti ca intru in guilda sa va dau ninja in gb? ma rog...joc aici de 4 ani probabil o sa gasiti voi pe cineva care sa garanteze pentru mine daca asta e asa e important "

    1. Invitatiile in guilda sunt inchise .
    2. Putem accepta membri noi doar cu conditia ca cei noi sa fie cunoscuti in marea parte a cuvantului fie personal fie pe o mai lunga perioada de timp ca oameni si ca playeri. Cu premiza ca , daca tot suntem prieteni , putem aduna si prietenii prietenilor ca sa facem o comunitate unde ne putem intelege toti bine. Nu , gandu meu nu era acela ca vei dai tu ninja in gb, si ca joci de 4 ani , nu asta te face fair play si nu , nu poti da ninja in gb , pt ca exista controale zilnice si criterii de rankuri de extragere a ceva din guild tabs. Oricum ar fi cazul , din ce am citit in postul acesta , imi ajungea sa aud ca te stie drmoreau , si erai binevenit , dar , probabil alura super dezvoltata care ti`am ranit`o si imi cer scuze pt asta , adica aceea cu intrebarea daca cunosti pe cineva din guilda asta , ma face sa gandesc ca pt tine orele jucate tin sa arate ca omul e om , nu-l va schimba un joc, doar playerul cu timpul e mai bun player ca skill, in aceeiasi ordine de idei , dar cu o alta exprimare , poti sa fi jucat si 20 de ani wow , omul tot la fel ramane ca om si fel de exprimare , doar ca player te schimbi , iar faptul pt mine ca ai jucat 4 ani pe spidernet iti pot doar aplauda rabdarea , nu si aroganta. Pe langa scuzele de rigoare frica noastra sumbra sa nu ne furi fara sa ne dam seama , izi zic un sincer nu , cerere respinsa. Multumesc

    Sponsored content


    Cerere Inscriere in Guild Empty Re: Cerere Inscriere in Guild

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 8:38 pm